So Love Motel

  • Gratis internettoegang
  • 24-uursreceptie
  • Restaurant

Het comfortabele So Love Motel São Paulo bevindt zich op 25 minuten lopen van het Sao Paulo staatspark in São Paulo en is voorzien van een restaurant. Er is ook een privéparkeerplaats.

Een eetgedeelte zijn inbegrepen in de kamers voor het gemak van de gasten. Ze beschikken ook over privébadkamers.

Tepan Restaurante Japones, waar zowel eten als drinken wordt geserveerd, bevindt zich op 5 minuten wandelen van dit hotel in São Paulo.

Het hotel is gelegen op afstand van 3 km van de Botanische Tuinen van São Paulo. De Botanische Tuin van São Paulo ligt ook op een rijafstand van 10 minuten van dit hotel. Entertainment in de omgeving omvat Ressurreicao Theatre op afstand van 3,1 km tot So Love Motel São Paulo. Terminal Metropolitano Diadema busstation is in de buurt van deze accommodatie gelegen.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near So Love Motel São Paulo
Condominio Residencial Vitoria 3
Mobiele prijsaanbieding

Condominio Residencial Vitoria 3

9.5
Voortreffelijk 145 beoordelingen
4.6 km van de accommodatie
USD 21 USD 19
per nacht
Saville Hotel
Mobiele prijsaanbieding

Saville Hotel

8.2
Heel goed 680 beoordelingen
5.3 km van de accommodatie
USD 16 USD 14
per nacht
Suite Privativa Ao Lado Do Aeroporto De Congonhas202
Mobiele prijsaanbieding

Suite Privativa Ao Lado Do Aeroporto De Congonhas202

9.0
Schitterend 9 beoordelingen
6.5 km van de accommodatie

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis internettoegang

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • 24-uursreceptie
    • Roomservice

    Eten

    • Restaurant
    Veelgestelde vragen
    • Welke luchthaven ligt in de buurt van comfortabele So Love Motel?
      Het dichtstbijzijnde vliegveld bij comfortabele So Love Motel is vliegveld Congonhas (5 km) en het is bereikbaar in 20-minuten rijden.
    • Is internet in So Love Motel gratis?
      Bij So Love Motel is WiFi voorzien gratis.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    So Love Motel São Paulo

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten